Praticaret
Kategoriler
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

Aromaterapik Ürünler - Blog Health and Sleep Aromaterapik Ürünler RSS Feed

12 Tem Doğal Sinek Kovucular
Yavuz Cantekin 0 41
DOĞAL SİNEK KOVUCU NEDİR?İnsanoğlu yüzyıllardır sineklerin rahatsız edici etkilerinden kurtulmanın yollarını aramış ve halen aramaya devam etmektedir. Teknoloji ve kimyanın buluşmasıyla piyasaya sürülen sinek kovucular (market ürünleri) kısa süreli sinek kovucu etki yaratsa da özellikle bilinçsiz kullanımdan kaynaklı; uzun vadede solunum rahatsızlı..
08 Tem Okaliptus Radiata
Saygın Mustafa 0 163
Okaliptus radiata (Eucalyptus radiata) nedir ?Eucalyptus radiata, Eucalyptus cinsinin uzun süreli kronik rahatsızlıkları olan kişilerde güvenle kullanılabilen bir tür olması ve aynı zamanda güçlü ve etkili bir uçucu yağ olması nedeniyle Temel Bakım Yağı olarak kullanılabilir. %100 Doğal Health and Sleep Okaliptus Radiata Okaliptus radiata ne için k..
22 Haz Argan Yağı Nasıl Kullanılır ?.
Saygın Mustafa 0 47
Argan yağı pek çok cilt bakım ürünü içerisinde bulunuyor. Ancak argan yağını kendi başına da kullanabilirsin. Kullanıma geçmeden önce cildini iyice temizlemelisin. Birkaç damlası bile cildin için yeterli olacak. İstersen sabah istersen akşam cildine rahatlıkla uygulayabilirsin. Birkaç damla parmağına damlatıp parmaklarını birbirine sürterek biraz ı..
06 Haz Badem Yağı Nasıl Kullanılır?
Saygın Mustafa 0 33
Badem yağı kullanımına da ayrıca dikkat etmek gerekmektedir. Saç ve cilt için oldukça kullanışlı bir ürün olan tatlı badem yağı cilde uygulanırken pamuğun üzerine birkaç damla badem yağı damlatılarak cilt üzerine uygulaması şeklinde yapılabilir.Tatlı badem yağının cilt üzerinde kullanılması ise saç köklerine ve uçlarına badem yağı sürerek saçların ..
02 May Uyku ve Anksiyete (Kaygı) Arasındaki Bağlantı
Saygın Mustafa 0 92
Uyku ve Anksiyete (Kaygı) Arasındaki BağlantıUyku eksikliği ve kaygı arasında bir bağlantı vardır. İyi bir gece uykusu, bir insanın enerjik ve odaklanmış hissetmesini sağlayabilir ve onlara genel bir refah hissi verebilir. Uyumakta zorluk çekenler endişeli hissedebilirler.Araştırmaya göre, nüfusun% 10-30’u iyi uyumuyor.Anksiyete uykuyu etkiler mi?S..
01 May Bahar Alerjisi: Çeşitleri, Belirtileri ve Tedavisi
Saygın Mustafa 0 45
Bahar Alerjisi: Çeşitleri, Belirtileri ve Tedavisiİlkbaharda ağaçlar ve çimenler havaya polen salmaya başlar. İnsanlar bu poleni soluduklarında alerjileri tetiklenebilir.Alerjiler iki şekilde olabilir:Mevsimsel: Semptomlar ilkbahar, yaz veya sonbaharda ortaya çıkar ve genellikle polen veya küf sporlarından kaynaklanır.Çok yıllık: Semptomlar tüm yıl..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.