Praticaret
Kategoriler
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!  500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
 
Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

Aromaterapik Ürünler - Blog Health and Sleep Aromaterapik Ürünler RSS Feed

09 Kas Sabit yağ (Taşıyıcı yağ) nedir?
Saygın Mustafa 0 469
Sabit yağ, başka bir yağı taşıyan, genellikle sıvı formda bulunan yağlara karşı kullanılan bir terimdir. Bu tür yağlar, uçucu olmayan yağlar olarak da adlandırılırlar. Esasen, sabit yağlar, oda sıcaklığında genelde sıvı haldedirler. Genellikle bitkilerden elde edilen bu yağlar, kozmetikte, cilt bakım ürünlerinde, mutfakta ve çeşitli sanayi alanları..
09 Kas Uçucu yağlar nedir ?
Saygın Mustafa 0 713
Uçucu yağlar, bitkilerin farklı kısımlarından (örneğin, çiçekler, yapraklar, kabuklar, kökler ve tohumlar) genellikle damıtma yoluyla elde edilen doğal yağlardır. Kimyasal katkı maddeleri içermezler. Uçucu yağlar, bitkilerin özlerini, kokularını ve özelliklerini içerirler. Bu yağlar, bitkilerin çeşitli biyolojik işlevlerini desteklemek, zararlı org..
09 Kas Aromaterapi nedir ?
Saygın Mustafa 0 333
Aromaterapi nedir ?Aromaterapi, bitkilerden (yaprak, kök, çiçeh vb.) elde edilen yağların (uçucu yağlar olarak da bilinir) ve diğer doğal uçucu bileşenlerin kullanılarak fiziksel ve duygusal sağlık üzerinde olumlu etkiler yapmayı amaçlayan bir tamamlayıcı tıp yöntemidir. Bu bitkisel yağlar genellikle bitkilerin çiçeklerinden, yapraklarından, kabukl..
02 Kas Uyuz Nedir?
Saygın Mustafa 0 190
Uyuz nedir ?Uyuz bir deri hastalığıdır ve insanlarda paraziter bir kene olan Sarcoptes scabei bulaşmasıyla oluşur. Bu akarlar genellikle cilt yüzeyinde tüneller açarak yaşarlar ve bu tünellerde yumurtlarlar. Uyuz, cildin kaşıntılı, kızarık ve döküntülü bölgelerle kaplanmasıyla kendini gösterir. Kaşıntı özellikle gece artar ve enfekte olmuş kişileri..
12 Tem Doğal Sinek Kovucular
Yavuz Cantekin 0 202
DOĞAL SİNEK KOVUCU NEDİR?İnsanoğlu yüzyıllardır sineklerin rahatsız edici etkilerinden kurtulmanın yollarını aramış ve halen aramaya devam etmektedir. Teknoloji ve kimyanın buluşmasıyla piyasaya sürülen sinek kovucular (market ürünleri) kısa süreli sinek kovucu etki yaratsa da özellikle bilinçsiz kullanımdan kaynaklı; uzun vadede solunum rahatsızlı..
08 Tem Okaliptus Radiata
Saygın Mustafa 0 360
Okaliptus radiata (Eucalyptus radiata) nedir ?Eucalyptus radiata, Eucalyptus cinsinin uzun süreli kronik rahatsızlıkları olan kişilerde güvenle kullanılabilen bir tür olması ve aynı zamanda güçlü ve etkili bir uçucu yağ olması nedeniyle Temel Bakım Yağı olarak kullanılabilir. %100 Doğal Health and Sleep Okaliptus Radiata Okaliptus radiata ne için k..
22 Haz Argan Yağı Nasıl Kullanılır ?.
Saygın Mustafa 0 223
Argan yağı pek çok cilt bakım ürünü içerisinde bulunuyor. Ancak argan yağını kendi başına da kullanabilirsin. Kullanıma geçmeden önce cildini iyice temizlemelisin. Birkaç damlası bile cildin için yeterli olacak. İstersen sabah istersen akşam cildine rahatlıkla uygulayabilirsin. Birkaç damla parmağına damlatıp parmaklarını birbirine sürterek biraz ı..
06 Haz Badem Yağı Nasıl Kullanılır?
Saygın Mustafa 0 190
Badem yağı kullanımına da ayrıca dikkat etmek gerekmektedir. Saç ve cilt için oldukça kullanışlı bir ürün olan tatlı badem yağı cilde uygulanırken pamuğun üzerine birkaç damla badem yağı damlatılarak cilt üzerine uygulaması şeklinde yapılabilir.Tatlı badem yağının cilt üzerinde kullanılması ise saç köklerine ve uçlarına badem yağı sürerek saçların ..
02 May Uyku ve Anksiyete (Kaygı) Arasındaki Bağlantı
Saygın Mustafa 0 274
Uyku ve Anksiyete (Kaygı) Arasındaki BağlantıUyku eksikliği ve kaygı arasında bir bağlantı vardır. İyi bir gece uykusu, bir insanın enerjik ve odaklanmış hissetmesini sağlayabilir ve onlara genel bir refah hissi verebilir. Uyumakta zorluk çekenler endişeli hissedebilirler.Araştırmaya göre, nüfusun% 10-30’u iyi uyumuyor.Anksiyete uykuyu etkiler mi?S..
01 May Bahar Alerjisi: Çeşitleri, Belirtileri ve Tedavisi
Saygın Mustafa 0 258
Bahar Alerjisi: Çeşitleri, Belirtileri ve Tedavisiİlkbaharda ağaçlar ve çimenler havaya polen salmaya başlar. İnsanlar bu poleni soluduklarında alerjileri tetiklenebilir.Alerjiler iki şekilde olabilir:Mevsimsel: Semptomlar ilkbahar, yaz veya sonbaharda ortaya çıkar ve genellikle polen veya küf sporlarından kaynaklanır.Çok yıllık: Semptomlar tüm yıl..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.