Praticaret
Kategoriler
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!  500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
 
Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

Hakkımızda

Health and Sleep markası,  Prof. Dr. Mustafa Saygın tarafından Süleyman Demirel Üniversitesi Teknokenti’nde kurulmuş bir AR-GE firmasıdır.

Akademik hayatı boyunca uyku ve uyku bozuklukları üzerinde çalışan Saygın, etik çerçevede insanların yaşam kalitesini artıran aromaterapik doğal uçucu ve sabit yağlar, organik ve fonksiyonelleştirilmiş ürünleri üretmek ve geliştirmek adına pandemi döneminde şirketini kurmuştur.

2023 yılında 150’ye yakın ürün üzerinde AR-GE yapan Health and Sleep, bu ürünlerin tamamına yakınını ticarileştirmeye hazır hale getirmiştir.

Genel olarak uyku sağlığı, fonksiyonel sağlık ürünleri, doğal kozmetik ve kurumsal ürünler üzerine yoğunlaşan markamız, butik üretim çerçevesinde üretimlerini planlamakta ve talep halinde fason grupta büyük üretim için gerekli alt yapıya ve partnerlere sahiptir.

Yalnızca yaşam kalitenizi ve doğal ürünlere yer vermeye çalışan markamız, tüm ürünlerinin analizli ve gerekli sertifikalara sahip olmasına özen göstermektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.