Praticaret
Kategoriler
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!  500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
 
Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

Bebekler için Doğal Zeytin Sütü 100ml

Bebekler için Doğal Zeytin Sütü 100ml
Bebekler için Doğal Zeytin Sütü 100ml
Yeni
Bebekler için Doğal Zeytin Sütü 100ml
Bebekler için Doğal Zeytin Sütü 100ml
Bebekler için Doğal Zeytin Sütü 100ml
150,00TL

Health and Sleep Bebekler için Doğal Zeytin Sütü hem bebekler hem de erişkinler içindir.

Zeytin sütü ne işe yarar?

Health and Sleep zeytin sütü erişkin, çocuk ve özellikle bebekler için mucize bir üründür. İçeriğinde E vitamini ve A, D, K vitaminleri, omega-3 barındırır. Bebeklerin pişik problemini, erişkinlerin ve çocukların cilt problemlerini doğal yöntemle rahatlatır. Pompalı başlığıyla yeteri miktarda kullanılır.
Zeytin sütü nasıl elde edilir?
Soğuk sıkım yağ, ilk yağ, tekne yağı, hamur yağı veya kavata yağı olarak da bilinen zeytin sütü, doğal zeytinin bütün şifasını içinde toplayan yağdır. 
Bir diğer söylemiyle organik zeytin hamurundan yapılan işlenmemiş, ısıya maruz kalmamış saf zeytinyağıdır.
Geleneksel yöntemlerle yapılır.  Isı veya kimyasal işleme tabi olmayan bu yağda asit de yoktur. 

Zeytin sütü içilebilir mi?

Evet, içilebilir fakat zeytin yağı üretilirken ilk çıkan yağ olduğundan alışılmış lezzette ve berraklıkta değildir.

Bebek pişiğine ne iyi gelir?.

Health and Sleep Doğal Zeytin Sütü bebek pişiklerine iyi gelen, içeriğinde kimyasal içerik, koruyucu ve renklendirici barındırmayan bir üründür.

Zeytin sütü nasıl kullanılır?.

Health and Sleep zeytin sütü, pompalı başlığıyla bir pamuğa sıkılarak cilde sürülebilir. Dilerseniz 1 tatlı kaşığı ile suya damlatıp doğrudan tüketebilirsiniz.

Sağlık bakanlığı bildirilerinden dolayı endikasyon verilmemektedir.
Doğal yağdır. Cilt ile bağdaştırılan kozmetik ürün sınıfında yer almamaktadır.


E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim edildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Kargoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında takip numarası yer almaktadır. Bu takip numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünleri Türk Ticaret Kanunu gereği ambalajı açılmamış, tekrar satılabilir durumda olması durumunda 14 İş Günü içerisinde kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz.

Kargoda kırılmış veya kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi için kargo şirketi tarafından mutlaka tutanak tutulması gerekmektedir. Tutanaksız ürünler iade kapsamına alınmaz.
Özel durumlar haricinde karşı ödemeli kargo kabul edilmemektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.