Praticaret
Kategoriler
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!  500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
 
Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

Akarason Doğal Akar Uyuz Spreyi 300ml

Akarason Doğal Akar Uyuz Spreyi 300ml
Akarason Doğal Akar Uyuz Spreyi 300ml
Yeni
Akarason Doğal Akar Uyuz Spreyi 300ml
Akarason Doğal Akar Uyuz Spreyi 300ml
Akarason Doğal Akar Uyuz Spreyi 300ml
250,00TL

Akarason %100 Doğal Akar Spreyi 300ml

Akarason %100 Doğal Akar Spreyi 300ml ile insan sağlığını tehdit eden uyuz hastalığına artık son! Etkinliği kanıtlanmış doğal içeriğiyle evinizde, iş yerinizde ve otomobilinizde yerleşmiş akarları yok etmenin tam zamanı.

Akarason %100 Doğal Akar Spreyi nasıl kullanılır?

Akarason %100 Doğal Akar Spreyi 300ml çocukların ve yetişkinlerin günlük kullandığı döşeme, kıyafet, halı, perde ve çarşaflarına yeteri kadar sıkılıp 2 saat ortamı havalandırarak kullanılır. Havalandırma sonrası mikrobiyal temizliği artırmak için yüzeyler elektrik süpürgesi ile çekilir. En iyi sonuç için güneşli havaları tercih etmenizi önermekteyiz.

Akar spreyini kimler kullanabilir?

Akarason %100 Doğal Akar Spreyi 300ml spreyi çocuk ve yetişkinlerin bulunduğu ortamda kullanabilirsiniz.

Akar spreyinin içeriği nedir?

Akarason Akar Spreyi'nin ana bileşenleri hibrit lavanta, okaliptus ve tıbbi naneden oluşmaktadır.

Uyuz nedir?.

Uyuz, bir deri hastalığıdır ve insanlarda paraziter bir kene olan Sarcoptes scabei bulaşmasıyla oluşur. Bu akarlar genellikle cilt yüzeyinde tüneller açarak yaşarlar ve bu tünellerde yumurtlarlar. Uyuz, cildin kaşıntılı, kızarık ve döküntülü bölgelerle kaplanmasıyla kendini gösterir. Kaşıntı özellikle gece artar ve enfekte olmuş kişilerin günlük yaşamını ve uyku düzenini bozabilir.
Uyuz, temas yoluyla kolayca yayılabilir. Enfekte bir kişiyle doğrudan temas (örneğin, ciltten cilde temas) veya enfekte kişinin kullandığı eşyaları (örneğin, giysiler, yatak takımları vb) kullanmak suretiyle bulaşabilir.
Uyuzun bulaşması nasıl önlenir?.
Uyuzun yayılmasını önlemek için enfekte kişilerin kişisel eşyalarını ve giysilerini sık sık yıkamaları, temiz tutmaları ve enfekte kişilerle doğrudan teması sınırlamaları önemlidir.
Uyuz tedavisi nasıl yapılır?
Uyuz tedavisi için genellikle tıbbi müdahale gereklidir. Doktorlar, uyuzun neden olduğu semptomları hafifletmek ve enfeksiyonu tedavi etmek için ciltte özel kremler veya losyonlar reçete edebilirler. Bu ilaçlar genellikle cilde uygulanır ve uyuz kenelerini öldürür.
Ayrıca bunun tedavisine destek olmak için aromaterapiden faydalanabiliriz. Kaşıntınız olduğunda,  cildinize, giysilerinize, yatak, yastık, yorgan ve çarşaflara, çocuğunuzun bebek arabası veya pusetine, pelüş oyuncaklara, kısacası temas ettiğiniz yüzeylere akar spreyini günde 1 defa sıkarak kullanabilirsiniz.

Sağlık bakanlığının beyanları doğrultusunda ürün hakkında endikasyon belirtilmemiştir.
Ürüne ait diğer bilgiler orjinal etiketinde yer almaktadır.

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim edildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Kargoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında takip numarası yer almaktadır. Bu takip numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünleri Türk Ticaret Kanunu gereği ambalajı açılmamış, tekrar satılabilir durumda olması durumunda 14 İş Günü içerisinde kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz.

Kargoda kırılmış veya kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi için kargo şirketi tarafından mutlaka tutanak tutulması gerekmektedir. Tutanaksız ürünler iade kapsamına alınmaz.
Özel durumlar haricinde karşı ödemeli kargo kabul edilmemektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.