Praticaret
Kategoriler
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!  500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
 
Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

Servi Yağı 10ml (Cupressus sempervirens)

Servi Yağı 10ml (Cupressus sempervirens)
Servi Yağı 10ml (Cupressus sempervirens)
Servi Yağı 10ml (Cupressus sempervirens)
Servi Yağı 10ml (Cupressus sempervirens)
Servi Yağı 10ml (Cupressus sempervirens)
175,00TL

Servi-Selvi Yağı 10ml

Health and Sleep Servi Yağı (Selvi olarakta bilinir) ile doğal uçucu yağların farkını keşfedin. Botanik ismi Cupressus sempervirens olan Servi Yağı damlalıklı başlığıyla kolaylıkla kullanılabilir. Cilt bakımında oldukça faydalı özelliklere sahip olan Servi yağı, limon ve ardıç yağları ile karıştırılıp sabit yağlar ile seyreltilerek kullanılabilir.

Servi Yağının Faydaları Nelerdir?

  • Yara ve deri enfeksiyonlarında yatıştırıcı ve onarıcı etkiye sahiptir.
  • Kramp ve akut ağrılarda yatıştırıcıdır.
  • Karpal Tunel sendromunda sahip olduğu yatıştırıcı etki ile tercih edilir.
  • Varis ve damar büyümesi
  • Toksin atıcı
  • Solunum rahatsızlıkları
  • Genel cilt temizliği
  • Sağlık bakanlığının beyanları doğrultusunda endikasyon belirtilememektedir.

Uyarılar

  • Uçucu yağlar sabit yağlarla seyreltilerek kullanılmalıdır.

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim edildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Kargoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında takip numarası yer almaktadır. Bu takip numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünleri Türk Ticaret Kanunu gereği ambalajı açılmamış, tekrar satılabilir durumda olması durumunda 14 İş Günü içerisinde kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz.

Kargoda kırılmış veya kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi için kargo şirketi tarafından mutlaka tutanak tutulması gerekmektedir. Tutanaksız ürünler iade kapsamına alınmaz.
Özel durumlar haricinde karşı ödemeli kargo kabul edilmemektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.