Praticaret
Kategoriler
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!  500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunuz: indirim10 Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi
 
Health and Sleep Aromaterapi Resmi Sitesi

Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml

Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml
199,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: Health and Sleep
  • Ürün Kodu: doğal-gül-suyu-içilebilir-100ml

Doğal Gül Suyu 100ml

Ürünümüz Isparta'da gül çiçeklerinden mevsiminde toplanmış ve geleneksel yollarda üretilmiştir. Isparta Doğal Gül suyu ürünümüz doğallık analinize sahiptir. Gül suyumuz kullanıcılarımızdan aldığımız tavsiye ve tercihlerden dolayı İçilebildiğinden sıradan gül sularından ayrılır. Türkiye'de kullanıcıları tarafından doğrudan içilebilir forma sahip analizli tek gül suyu olarak bilinmektedir.

Doğal gül suyu nedir?

İçeriğinde renklendirici, tatlandırıcı, kimyasal öz maddeleri bulundurmayan ve yetkili kuruluş olan Süleyman Demirel Üniversitesi SUDUM onaylı ürünlerdir. Health and Sleep Gül Suyu 100ml doğallık analinize sahip onaylı üründür.
Lezzetli gül suyu olan Health and Sleep Gül Suyu tüketicileri tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Gül suyu bebekler ve çocuklar da nasıl kullanılır?

Annelerin en çok sorunu olan doğal ürünler bebek ve çocuk sağlığında ön plana çıkmaktadır. Doğallığına güvendiğiniz gül suyunu bebek ve çocukların cildine temiz bir pamuk yardımıyla sürebilirsiniz. Gül suyu, bebeklerinizi ve çocuklarınızı serinletir, bebeklerin ateşini kontrol altına almaya yardımcı olur.

Gül suyunun ömrü ne kadardır?

Gül suyunun ömrü ne kadardır? Health and Sleep Doğal ve İçilebilir Gül Suyu 100ml ömrü yaklaşık 6 aydır. Doğal ürünlerde kontaminasyonu önlemek için SKT'ler kısa tutulmaktadır.

Doğal Gül Suyu özellikleri:


  • Tatlandırıcı, renklendirici içermeyen %100 saf gül suyudur.
  • Tam yağlı ve lezzetli bir tada sahiptir.
  • Doğrudan içilebilir.
  • Tatlılarınızda ve içeceklerinizde kullanılmak üzere geri dönüştürülebilir PET'e şişelenmiştir.
  • Kullanıcılarımız cilt ve saç bakımında da tercih edebilmektedir.
  • İçindekiler: Saf Gül Suyu, doğal koruyucu

Uyarılar: Haricen kullanılır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Kozmetik ürün değildir. Hamile ve emzirme döneminde doktorunuza danışarak kullanınız.

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim edildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Kargoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında takip numarası yer almaktadır. Bu takip numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünleri Türk Ticaret Kanunu gereği ambalajı açılmamış, tekrar satılabilir durumda olması durumunda 14 İş Günü içerisinde kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz.

Kargoda kırılmış veya kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi için kargo şirketi tarafından mutlaka tutanak tutulması gerekmektedir. Tutanaksız ürünler iade kapsamına alınmaz.
Özel durumlar haricinde karşı ödemeli kargo kabul edilmemektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.